Trouwe Rakkers van Katja

€3,99
Maak een keuze
Current choice:250g
Maattabel
Op voorraad
Verplichte velden:
    Vers voor jou verpakt!
    Inclusief de beste service!
    Meer dan 200 soorten drop!
    Al 17 jaar een begrip in Nederland!
    Snelle verzending met DHL & PostNL!
    Nostalgie in een modern jasje!
    BeschrijvingTrouwe Rakkers van Katja

    Trouwe rakkers zijn zachte salmiak schuimgums met een zoute smaak van Katja. Deze snoepjes in de vorm van honden zijn zacht van structuur, best wel zout en smaken dus naar salmiak. Ze zijn uitgevoerd in 9 verschillende vormpjes - hele brave jongens, al zeggen we het zelf. Er zitten genoeg hondjes in deze snoepmix om uit te kiezen, zoals: teckels, dobermanns, poedels, beagles, labradors en als kers op de taart een Australische herder. Zo verdraaid lekker, je kunt er echt niet van “af” blijven. En wist je dat dit snoep vegan is? Dat komt omdat ze bij Katja al een tijdje geen dierlijke ingrediënten gebruiken bij de productie van hun snoep. Die trouwe rakkers zijn echt een goede uitkomst als je dieetbeperkingen hebt, want dit valt ook nog eens onder het glutenvrije snoep. Geweldig! Deze moet je echt een keer geprobeerd hebben! Benieuwd? Bestel je trouwe rakkers vandaag nog online.

    Trouwe Rakkers van Katja Kopen bij het Zoethoudertje?

    Blaffende honden bijten niet, en deze blaffen dus ook niet. Ideaal! Trouwe rakkers luisteren alleen niet zo goed, maar dat is dan ook het enige minpunt. Bij ons kies je zelf het gewicht van deze drop wat je wilt bestellen, zoals zakjes van 125g, 250g, 500g of 1000g. Dat is toch handig? Wij wegen alles precies met de hand voor je af en verpakken het vervolgens in een van onze hersluitbare papieren zakken. Aangezien die trouwe rakkers bestaan uit schuimgom, is dat wel echt een uitkomst, hoor. Zo blijven ze namelijk echt een stuk langer lekker en drogen ze niet uit. En bestel je ze op werkdagen voor 15:00? Dan gaan ze bij ons dezelfde dag nog de voordeur uit. Als de bezorgdienst een beetje meewerkt, kun jij ook lekker snel genieten van die Trouwe Rakkers van Katja!

    Ingrediënten

    glucosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, dextrose, zoethoutextract (4%), melasse, aroma’s, aardappel proteine, gekarameliseerde suikersiroop, zout, gehydrolyseerd erwten proteine, zonnebloemolie, glansmiddel (carnaubawas).

    Can we help?Klantenservice:
    Send us an email[email protected]
    5487 customers give us a 9,6 at Webwinkel-keurmerk
    ReviewsHelp ons en andere klanten door het schrijven van een review Geen reviews gevonden Je beoordeling toevoegen
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »